The Sims 4’e Kristal ve Metal Ustalığı Geliyor!

Crystal Creations Stuff Pack ile gemoloji becerisine sahip olacak ve birçok farklı malzemeyi ve kesim tarzını kullanarak değerli eşyalar yaratabileceksiniz.

Electronic Arts ve Maxis, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series  X|S ve Xbox One sistemleri için ve PC’de EA app, Mac için Origin, Epic Games Store ve Steam aracılığıyla 29 Şubat’ta satışa sunulacak olan yeni Stuff Pack’i, The Sims 4 Crystal Creations’ı duyurdu.

Yeni paketin fragmanın izlemek için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

The Sims 4 Crystal Creations Stuff Pack ile oyuncular, Sim’lerinin ruh hallerini, ilişkilerini, kariyerlerini ve yaşamlarını etkileyebilecek yeni bir gemoloji becerisine sahip olacaklar. Ustalıkla kesilmiş yeni kristalleri evin her yerinde sergileyerek, bunları çarpıcı mücevher parçaları üretmek için kullanabilecek ve farklı özellikleri ortaya çıkarmak için kristalleri ay ışığında şarj edebileceksiniz!

Çeşitli göz kamaştırıcı eşyaları yaratmak için Sim’ler gemoloji becerisini geliştirebilecekler. Bu parlak yeni beceri, gemoloji masasında el sanatlarını pratik ederek öğrenilebilecek. Çarpıcı yeni tasarımlarla takılar üretecek ve değerli taşları kesebileceksiniz. Sim’inizin becerisi geliştikçe yarattıklarının kalitesi de artacak. 

En sevdiğiniz kristal çeşidini seçmekten, gümüş, altın veya pembe altın gibi bir kristale en uygun metalleri seçmeye kadar Sim’iniz, renkli mücevherlerle kendini usta bir zanaatkar gibi hissedecek. Ayrıca The Sims 4 dünyasında bulunan Baconite, Death Metal ve Romantium gibi 22 metalden herhangi birini kullanabileceksiniz. Bir değerli taşın mükemmel şeklini seçerek sevgi veya dostluk mesajı gönderebilecek; kalp, plumbob veya gnome şekli dahil 10 farklı kesim arasından seçim yapabileceksiniz.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x