Sevilen Oyun Geri Dönüyor! Brothers: Tale of Two Sons Remake Duyuruldu

İki kardeşin duygusal yolculuklarını oynanışa kattığı tatlı detaylar ile anlatan sevilen oyun Brothers: A Tale of Two Sons geri dönüyor. Sevilen oyunun remake projesi duyuruldu.

It Takes Two ve A Way Out gibi sevilen yapımlarla tanıdığımız Josef Fares’ın ilk oyunu Brothers: A Tale of Two Sons 2013 yılında çıkmıştı.

Fares’ın alışık olduğumuz tarzının ilk örneği olan oyun elbette iki oyuncuyla oynanıyor ve iki kardeşin hayli duygusal macerasını konu ediniyordu. BAFTA gibi törenlerde ödülleri toplayan oyun kendine has tarzı ile oyuncular tarafından çok sevilmişti.

Brothers: A Tale of Two Sons Remake duyuruldu.

Oyun yine iki kişilik bir deneyim vadediyor.

Biraz zor olsa da iki karakteri tek kişi kontrol ederek de deneyimleyebileceğiniz oyun esasen iki oyuncu için tasarlanmış vaziyette. Remake sürümünde de yapımın bu özelliği korunacak. Orijinal oyun online co-op desteği sunmazken remake sürümünün bunu destekleyip desteklemediği ise şimdilik meçhul.

Peki Brothers: A Tale of Two Sons Remake’e ne zaman kavuşacağız?

Herhangi bir erteleme olmazsa 28 Şubat tarihinde oyuncuların beğenisine sunulacak olan yapım PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC için çıkışını gerçekleştirecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x