Özden Cerrahoğlu’nun Doğum Gününde Tutuklandılar: Candan Kardeşlere Eski Dost Karması mı Vurdu?

Sosyal medya kullanıcıları, “Suç örgütüne üye olma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama’ suçlarından tutuklanan Candan kardeşlerden Nihal’le ilgili ilginç bir detayın altını çizdi. Nihal Candan’ın eski dostu Özden Cerrahoğlu’nun doğum gününde tutuklanması akıllara Özden’in ‘Karmam seni mahvedecek’ çıkışını getirdi…

Lüks yaşamlarıyla dikkat çeken Engin ve Dilan Polat’ın tutuklanarak cezaevine götürülmesinin ardından gözler diğer sosyal medya fenomenlerine çevrilmişti. Hatta 600’den fazla sosyal medya fenomeninin mercek altında olduğunu öğrenmiştik.

Polatlardan sonra sosyal medya fenomeni kaosuna katılanlar Candan kardeşler oldu. Nihal Candan ve Bahar Candan, “Suç örgütüne üye olma ve suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama” suçlarından tutuklandı ve Silivri Cezaevi’ne gönderildi.

İşte Benim Stilim programıyla ünlenip, programdan sonra ultra lüks hayatlarıyla sürekli gözleri üstünde tutan Nihal ve Bahar Candan, sosyal medyanın en az Polatlar kadar aşina olduğu biri. Üstelik bir televizyon geçmişleri de var…

Dolayısıyla gözaltına alındıkları ilk andan beri, Candan kardeşlerle ilgili birçok edit yapılıyor ve sosyal medyada trendlerden düşmüyorlar.

Dikkat çeken ve “Yok artık” dedirten bir paylaşım da geçtiğimiz saatlerde @ruzgarinkizibee adlı hesap tarafından yapıldı.

@ruzgarinkizibee, dikkatleri İşte Benim Stilim döneminde çok yakın arkadaş olan Nihal Candan ve Özden Cerrahoğlu’na çekti. Sebebi ise ikilinin büyük bir kavgayla küstüğünde Cerrahoğlu’nun ağzından çıkan sözlerdi…

Önce bir hatırlayalım isterseniz, Nihal Candan ve Özden Cerrahoğlu İşte Benim Stilim’de aynı dönemde yarıştılar ve çok da yakın arkadaş olduklarını dile getiriyorlardı. O dönem, ikilinin arkadaşlığı ‘fasulyeden dostluk’ olarak değerlendiriliyor ve sahte bulunuyordu.

Nihal Candan ve Özden Cerrahoğlu, yarışmanın sonlarına doğru birbirleriyle küsmüş ve yarışmayı öyle bitirmişlerdi. Özden Cerrahoğlu, yıllar önce küslükleriyle ilgili Pelin Çini’ye konuşmuş, ‘İnsanlar sorgulamış olabilirler ama Nihal ile arkadaşlığım gerçekti. O ‘’ağlamalı-gülmeli’’ haller de öyle. Çok kötü bir şey yaşadık. Birbirimize çok kırıldık ve artık geri dönüşü yok. Aramızdaki arkadaşlık bitti.’ demişti.

Özden Cerrahoğlu’nun Nihal Candan’la kavgasında “Karmam seni mahvedecek, ben o günü bekliyorum” dediği detayını hatırlatan @ruzgarinkizibee, Candan kardeşlerin Özden Cerrahoğlu’nun doğum gününde tutuklandığını vurguladı.? Ve işin karma boyutunu tartışmaya açmış oldu!

?

1. Özden ve Nihal’in büyük kavga sebebini de açıklayan @ruzgarinkizibee’nin paylaşımı epey dikkat çekti.

2. Kimileri meseleyi direkt karmaya bağlayarak, karmanın evrensel işleyişini ele aldı. Kimileriyse Özden’in doğum günü detayına kadar biliyor olmanın ilginç bir seviye olduğunu vurgulayarak paylaşımı saçma buldu. Gelin, yorumlara beraber bakalım! ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

9. ?

10. ?

11. Siz ne düşünüyorsunuz? Hadi yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x