Onur Büyüktopçu ve Melek Baykal Oyuncuların Ölümünden O İsimleri Sorumlu Tuttu!

Oyuncu Merve Kayaalp ve Seda Fettahoğlu’nun intihar etmesinin ardından ünlü isimler sektörü eleştirdi. Onur Büyüktopçu ve Melek Baykal ise bazı isimleri bu ölümlerden sorumlu tuttu ve isyan etti.

Oyuncu Merve Kayaalp, yallaşık 10 gün önce babasının ruhsatlı silahıyla intihar etmişti. Geçtiğimiz gün de yine oyuncu Seda Fettahoğlu parkta vurulmuş bir şekilde bulunmuştu.

Bu ölümlerin ardından da bazı ünlü isimler sektördeki sorunların bu ölümlere neden olduğunu yazdı.

Oyuncuların hayatını kaybetmesinin ardından Onur Büyüktopçu ve Melek Baykal sosyal medya hesaplarında yaptıkları paylaşımlarla isyan etti.

Onur Büyüktopçu, “Onların acılarından, hayal kırıklıklarından, bu gidişlerinden herkes suçlu. Yapımcısı, cast direktörü, menajeri kim varsa kendi vicdanınızı sorgulayın. Her filmde her dizide aynı oyuncuların olması neden diye sürekli düşünüyorum.” dedi.

Melek Baykal da, “Yıllarca okumuş, eğitimi almış insanları yok saymayın. Umarım bekleyen ve umudunu yitirmeye direnen meslektaşlarımı görürsünüz. Yine ifade etmek isterim işini dürüstçe yapanlara değildir sözüm. Ama bizlerde bu sektörde birbirimizi biliriz.” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x