Nurgül Yeşilçay’dan yıllar sonra gelen itiraf: 10 katı para verdiler, senaryoya bakmadan kabul ettim!

Son olarak ‘Veda Mektubu’ dizisinde canlandırdığı Alanur karakteriyle izleyici karşısına çıkan Nurgül Yeşilçay, magazin gündeminden düşmüyor.

YouTube’da yayınlanan bir programa konuk olan güzel oyuncu, özel hayatına dair dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Yeşilçay, beş yıldır birlikte olduğu yönetmen Necati Kocabay ve oğlu Nejat’la ilgili samimi itiraflarıyla dikkat çekti.

“NECATİ PONÇİK BİRİ”

Necati Kocabay’ın, kendisinin aksine çok sakin birisi olduğunu söyleyen Yeşilçay, “Necati ponçik biri. Pamuk pamuk. Sakin, göründüğü gibi. Necati ile kavga edemiyorum. Necati kavga etmez. Evde genelde ben kendi kendime kavga ederim. Kimse o sırada benimle muhatap olmaz” dedi.

SÜRPRİZ TEKLİFİ AÇIKLADI

Nurgül Yeşilçay, kariyerindeki asıl büyük çıkışı 2002-2003 yıllarında yayınlanan “Asmalı Konak” dizisindeki ‘Bahar’ rolüyle yakalamıştı.Ünlü oyuncu, o projeden sonra bir yapımcının sürpriz teklifiyle karşılaştığını anlattı.

SENARYOYA BİLE BAKMAMIŞ!

Yapımcının yeni bir dizi için kendisine “Asmalı Konak”tan aldığı ücretin 10 katını önerdiğini söyleyen Yeşilçay, senaryoya bile bakmadan teklifi kabul ettiğini açıkladı:

Asmalı Konak bittikten sonra bana bir para verdiler! Adam dedi ki ‘10 katı para veriyorum’. Olabilir mi böyle bir şey? Hiç senaryoya falan bakmadım tabii.

Yeşilçay, o dizinin Hande Ataizi’yle beraber rol aldığı “Melekler Adası” olduğunu söyledi.

“EN PAHALI ARABAYI ALDIM”

Nurgül Yeşilçay, “Melekler Adası” için aldığı parayla ilgili bir itirafta daha bulundu, “Görgüsüzlüğe bak, arabacıya gittim, ‘En pahalısı hangisi?’ dedim. İki tane araba gösterdi, birini aldım. Ay sefam olsun” dedi.

“SEN BİLMEZSİN FAKİR!”

Bunun üzerine Berfu Yenenler, “İlk bölüm maaşınla mı aldın?” diye sordu. Yeşilçay, verdiği yanıtla güldürdü: “Toptan para aldım, sen bilmezsin fakir!”

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x