Hande Baladın’ın Bir Bakışıyla Muhabire Ayar Verdiği Video Sizi Fena Şekilde Etkileyecek

Filenin Sultanları bizi gururlandırmaya devam ediyor. Avrupa Şampiyonluğu’nu altın harflerle kazıyan A Milli Kadın Voleybol Takımımız, 2024 Paris Olimpiyatları biletini de aldı. Ülkede büyük bir coşkuyla karşılanan Filenin Sultanları elbette muhabirler tarafından da sabırsızlıkla bekleniyordu. Hande Baladın’ın röportaj esnasında yaptığı tek bir hareket ise ‘bir bakışla yaktın erittin’ dedirtti.

Filenin Sultanları başarı kelimesinin sözlük anlamı olma yolunda emin adımlarla yürümeye devam ediyor.

Önce 2023 CEV Avrupa Şampiyonu olan A Milli Kadın Voleybol Takımımız, şimdi de Tokyo maçından galibiyetle ayrılarak 2024 Paris Olimpiyatları için biletini aldı bile.

Eleme grubu turunda Arjantin, Belçika, Japonya gibi takımlarla karşı karşıya gelen Filenin Sultanları’nın başarısı herkesçe takdir edilirken, Hande Baladın’ın performansı takımı üst seviyeye taşıdı.

Baladın’ın servisleriyle ve smaçlarıyla büyük bir çıkış yakalayan ve geride kaldıkları setleri döndüren Filenin Sultanları, yine tarih yazdı. Dönüşte ise büyük bir coşkuyla karşılandılar.

Havalimanında herkes tarafından sabırsızlıkla beklenen Filenin Sultanları, muhabirlerle kısa da olsa sohbet etmeye çalıştı. Bu sohbet esnasında Hande Baladın’ın bir bakışı, tüm sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

Aynı anda pek çok kanalın röportaj yapmaya çalıştığı sırada, mikrofonların neredeyse ağzına girmek üzere olduğunu fark eden Hande Baladın, sözlerini kesmeden yalnızca kısa bir bakış attı.

Bu bakışının ardından tüm muhabirlerin senkronize bir şekilde mikrofonları indirmesi, “tek bakışta geçirdiği sözün büyüklüğü” dedirtti.

Sosyal medyada Baladın’ın bu bakışını görenler fena şekilde etkilendi!

Önce tek bakışıyla dağları deviren Hande Baladın’ı izleyelim, ardından gelen yorumlara bakalım:

Enfes bir hareket.

Verdiği ayarı ekrandan bile hissedip ürkenler…

Karizmanın sözlük anlamı Hande Baladın. ✍🏻

😂

Baladın’ın smaç hızlarıyla mikrofonun sizlere ömür olacağı kesin!

Filenin Sultanları’nı ayrı, Hande Baladın’ı bu karizması için ayrı tebrik ederiz! 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x