14 Eylül 2023 Perşembe Akşamı Kaçırdığın Haberler

Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup ‘ne olmuştu ya’ diyeceğiniz haberleri sizler için derledik. 

İşte 14 Eylül Perşembe akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri… 

Dünyaca ünlü Real Madrid takımının 3 genç oyuncusu çocuk istismarı suçlamasıyla İspanya’ya bağlı Kanarya Adaları’nda polis tarafından gözaltına alındı. Real Madrid tarafından olaya ilişkin yapılan ilk açıklamada, “Kulübümüz gerçekler hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olduğunda uygun önlemleri alacaktır” denildi.

Sağlık personellerine şiddet uygulamaları azalmıyor, aksine artarak devam ediyor. Hatay Defne Devlet Hastanesi’nde hamile doktor, bir hasta tarafından darbedildi. Kanama geçiren doktorun gebeliğinin tehlikeye girdiği ve bir hafta iş göremezlik raporu verildiği belirtildi.

Sosyal medya platformları Instagram ve Youtube üzerinden mizah içerikleri üreten Halil İbrahim Göker’in bir paylaşımı, geçtiğimiz seçimlerde milletvekili adayı olan şu anda da Halk TV ekranlarında sunuculuk yapan İrfan Değirmenci tarafından eleştirildi.

Farah Zeynep Abdullah’ın kadına şiddet göndermeli Yılmaz Güney yorumu olay olmuştu. Yılmaz Güney’in ailesinin kendisine dava açtığını öğrenen Farah Zeynep Abdullah kinayeli bir cevap verdi.

ABD Havacılık ve Uzay Ajansı (NASA), Tanımlanamayan Uçan Nesneye (UFO) dair yeni bir rapor açıkladı. NASA Başkanı Bill Nelson yaptığı açıklamada, “Evrende başka bir yaşam formu olduğuna inanıyor muyum diye bana sorarsanız, kişisel cevabım evet” dedi.

Bakalım Perşembe günü timeline’ında kimler öne çıkmış, kimlerin postları etkileşime doymuş?

Herkesin Lucifer Michaelson takma adıyla tanıdığı YouTuber Kaan Alkan, dolandırıcı olduğu iddiası ile hakim karşısına çıktı. Sosyal medyada son dönemlerde özellikle ‘Ben ve Allah’ videosu ile sık sık anılan Lucifer Michaelson, 7,5 yıla kadar hapsi istenince duruşmada aylık kazancının ne kadar olduğunu açıkladı.

Lüks yaşantısı ve lüks yaşantısını sürekli olarak paylaşması sebebiyle gündemden hiç düşmeyen Dilan Polat, hayatının film olacağını açıklamıştı. Haberi duyan sosyal medya kullanıcıları, büyük goygoyculuk döndürdü!

Milli voleybolcumuz Hande Baladın’ı tehdit eden şahıs ilk duruşmada serbest bırakılınca Eczacıbaşı yeni bir suç duyurusunda bulunmuştu. Eczacıbaşı’nı tebrik eden ve sistemi eleştiren Ayşe Arman, sosyal medyada büyük destek gördü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x